top of page
21.jpg

OPIIUM & Zoltán Tóth collection

Společně jsme vytvořili limitovanou kolekci, která spojuje pohyb a eleganci, funkčnost a prvky vysoké módy s ohledem k naší planetě.

external-file_edited_edited.png

Zoltán Tóth

 

Zoltán vystudoval architekturu v Bratislavě a design oděvu v Praze. Po čas studia absolvoval stáž u Ann Demeulemeester v Antverpách, v současné době primárně pracuje jako head designer vlastní značky. Jeho tvorba je typická prolínáním architektury v konstrukci a křehkosti materiálu a tvarů

Petra Teplá

 

Elegance, krása a sebevědomí. To je značka OPIIUM, kterou vystihuje claim "Inspirováno pohybem, stvořeno pro ženu".

Z téměř celoživotní náplně, kterou Petra věnuje pohybu, marketingu i oblibě v módě a velkému snu šířit své poslání ženám, vzniklo OPIIUM. Módní značka pro aktivní ženy, která není jenom o prodeji módních sportovních kolekcí, je o celkovém životním stylu.  O cvičení, pohybu, stravě a taky sebelásce.

IMG_7586_edited.jpg
IMG_7585_edited.jpg
IMG_7584_edited.jpg

Barvy, které kolekci dominují

Barvy jsme se snažili volit velmi citlivě. Základem jsou zemité barvy jako například odstíny hnědé až po slonovou kost, klasická černá. Výraznými akcenty, které dodají šmrnc pak zářivá fialová a zelená.

Každý náš střih jsme postupně technologicky ladili k jeho dokonalosti s digitálním studiem Puree. Chtěli jsme vytvořit kolekci, která nebude extrémně trendová, ale především nadčasová, a tím i udržitelná s ohledem k naší planetě.   Kolekci propojuje jednotná linka, která se prolíná v každém střihu, jednotlivé kusy oblečení se jednoduše kombinují, jsou nekonečně variabilní i se dobře navzájem přes sebe vrství.

Minimalistické střihy
bottom of page