top of page

Vrácení / výměna zboží

Zboží můžeš zdarma vyměnit nebo vrátit do 14ti dnů od obdržení objednávky.

Dle zákona máš právo odstoupit od kupní smlouvy tak, že jasně vyjádříš rozhodnutí od kupní smlouvy odstoupit. Více informací najdeš v našich Obchodních podmínkách.

Zakoupené produkty můžeš bezplatně vrátit do 14 dnů, a to bez udání důvodu.  Aby byla refundace schválená v plné výši, musí být zboží vrácené ve vhodném balení. Zboží nesmí být nošeno nebo používáno, nesmí je přeprava poškodit a ovlivnit jeho stav, charakteristiku a funkčnost.

Jak vracet / měnit produkty?

Vrácené produkty by měly být v pořádku. Ujisti se, že jsi z produktů neodstřihl/a štítky. Nezapomeň všechny produkty zabalit do původního obalu.

Zaslání zboží

Zboží zašli zpět na adresu: Opium Sport, s.r.o., Náměstí 14.října 17, Praha 5, 15000

Zanechání na pobočce

Pokud chceš zboží vrátit na pobočku naší kanceláře, nemusíš nic dělat online. Nezapomeň si nachystat číslo objednávky. Toto číslo najdeš v e-mailu s potvrzením.

Vrácení peněz

Peníze vrátíme, až objednané zboží dorazí do našeho skladu a jeho kvalita bude schválena.

 

Jako způsob vrácení peněz si můžeš zvolit elektronický dárkový poukaz, o tvém rozhodnutí nás, prosím, informuj na email info@opiumsport.cz. Dárkový poukaz ti pošleme e-mailem ihned po schválení vrácení zboží. Dárkový poukaz má platnost 1rok od jeho doručení na tvůj email.

Rozhodl/a jsi se, že chceš peníze vrátit stejným způsobem, jakým jsi platil/a za původní objednávku? Pak může trvat až 14 pracovních dnů, než se částka zobrazí na tvém účtu.

Potřebuješ poradit?

Kontaktuj nás:    e-mail: info@opiumsport.cz     tel.:+420730171487

bottom of page