top of page

TO NEJLEPŠÍ Z MEMBERS CLUB HEALING DAY

Podívejte se, jak vypadala první akce Harper's Bazaar Members Club ve spolupráci s OPIIUM a Zoltánem Tóthem.


REDAKCE HARPER'S BAZAAR

——

22. KVĚTNA 2024První komorní akce Harper's Bazaar Members Club se konala minulou neděli, 12. 5., v Cash Only studio. Event měl jasnou misi – ozdravení těla a mysli, relax, ale také potěšení smyslů. A to nejen těch vizuálních.  Byť hlavním cílem setkání byla prezentace unikátní kolekce sportovního oblečení vytvořené značkou OPIIUM ve spolupráci s českým designérem Zoltánem Tóthem, program toho nabídl mnohem více.O nedělní uvolnění těla, očištění mysli a skutečný relax před začátkem pracovního týdne se postarala lektorka Simona Josefová, s níž si hosté užili zážitkovou lekci jógy pro začátečníky i pokročilé. O hudební doprovod se postaral hudebník Tokhi, ovládající (ne)tradiční nástroje – velké gongy a tibetské mísy, které pomáhají navodit absolutní soustředění na daný okamžik a odpoutání se od okolního světa. První část programu byla ukončena ceremoniálním kakaem se Zuzanou Dvořákovou.  Ateliér se tak stal stress free zónou pro fanynky jógy, meditace a aktivního odpočinku. Na akci byla přítomna influencerka Alex Sedláčková nebo návrhářka Vendula Šulanová – obě patří mezi velké fanynky jógy již dlouhé roky. „Byla to opravdu jedinečná atmosféra – žádný stres, žádné telefony, děti ani mazlíčci. Prostě jen harmonické odpoledne samy pro sebe a v dobré společnosti,“ řekla Vendula Šulanová.Odpolední relax byl však pouze příjemnou předehrou pro večerní přehlídku speciální kolekce, na které se značkou OPIIUM spolupracoval návrhář Zoltán Tóth. Do Cash Only studio tak dorazili další hosté plni očekávání unikátní show. Tu zhlédli za doprovodu taneční terapie a se skvělým cateringem od projektu Kuchařka bez domova – ten pomáhá ženám bez domova zvednout se z obtížné situace, získat zaměstnání a vrátit se do běžného života.
Cílem této módní spolupráce bylo implementovat luxusní estetiku a kvalitní tailoring do promyšleného aktivního oblečení a pozvednout tak active wear na vyšší úroveň, což z ní tvoří skoro kapsulovou lifestyle kolekci pro milovníky jógy. 


Jednotná estetická linka se tak propisuje v každém kusu oblečení, díky čemuž jednoduše vrství a umožňuje vytvořit dokonale kompaktní outfit, a to od nejzákladnější vrstvy, spodního prádla. Kolekce vznikla za použití materiálu ECONYL® – recyklovaného nylonu, vyrobeného z nylonového odpadu, jako jsou rybářské sítě, zbytky látek, koberce a průmyslové plasty, které jinak znečišťují planetu. Dále bylo použito přírodní vlákno – bavlna a materiály s certifikátem Oeko-Tex®, zaručujícím ekologickou šetrnost a garanci absence látek škodících zdraví a životnímu prostředí.
26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page