top of page

OPIIUM event součástí Harper's Bazaar members club

více zde:


Exkluzivní fashion & healing event značky OPIIUM ve spolupráci se Zoltánem Tóthem.

REDAKCE HARPER'S BAZAAR

——

9. KVĚTNA 2024

FOTO: ARCHIVPrvní exkluzivní event pro členy Harper's Bazaar Members Club proběhl v neděli 12.5. 


V rámci komorní akce byla představena unikátní kolekce sportovního oblečení vytvořena značkou OPIIUM ve spolupráci s českým designérem Zoltánem Tóthem, kde pohyb, ženskost a elegance fungují v dokonalé symbióze.  Lokálně vyrobená kolekce inspirovaná pohybem a stvořená pro maximální komfort aktivních žen byla představena přímo v praxi – a to v pohybu.
Prezentaci předcházela zážitková lekce jógy pro začátečníky i pokročilé, kterou vedla lektorka Simona Josefová, věnující se různým druhům léčebného cvičení již přes 12 let. O unikátní, exotický zvukový doprovod velkých gongů a tibetských mís těšící smysly se postaral hudebník Tokhi a celý wellness rituál byl zakončen ceremoniálním kakaem se Zuzanou Dvořákovou.


Večer vyvrcholil přehlídkou kolekce OPIIUM ve spolupráci se Zoltánem Tothem. 


Toto spojení přineslo do kolekce hlavně řád a promyšlenost, stejně jako posouvá aktivní módu k větší eleganci. Dali kolekci jednotnou linku, která se propisuje v každém kusu oblečení, díky tomu se jednoduše vrství a umožňuje vytvořit dokonale kompaktní outfit a to od nejzákladnější vrstvy, spodního prádla.


Kolekce vznikla za použití materiálu ECONYL® – recyklovaného nylonu, který se vyrábí z nylonového odpadu, jako jsou rybářské sítě, zbytky látek, koberce a průmyslové plasty, které jinak znečišťují planetu. Dále bylo použito přírodní vlákno - bavlna a materiály s certifikátem Oeko-Tex®, zaručující ekologickou šetrnost a garanci absence látek škodící zdraví a životnímu prostředí. 

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page